Про нас

Історія закладу Житомирський заклад дошкільної освіти( ясла – садок) комбінованого типу №40 “Теремок” Житомирської міської ради – є первинною складовою частиною системи безперервної освіти в Україні, що забезпечує реалізацію права дитини на здобуття дошкільної освіти, її фізичний, розумовий і духовний розвиток, соціальну адаптацію та готовність продовжувати освіту. Функціонує заклад з 1969 року. Розрахований на 181 дитину.

Наша територія: Наша територія – це двоповерхова будівля, яка має приміщення загальною площею 1752 кв.м, в якому обладнані 11 групових та ігрових кімнат. Особливе значення надається зовнішній естетичній культурі закладу. Будівля та земельна ділянка (0,83га) дошкільного навчального закладу №40 знаходиться у дворі між житловими будинками приватного сектора. Вона огороджена зеленою зоною та залізним парканом, на території розташовано 7 клумб, є газони (2322 м2), городи, насаджено різні дерева та кущі (4985м2). На території дошкільного закладу ростуть фруктові дерева. Зареєстрований як юридична особа, має печатку, ліцензію, Статут.

Заклад очолює досвідчений висококваліфікований педагог Рудік Ірина Григорівна. Житомирський дошкільний навчальний заклад  № 40 розташований за адресою   вул. Ю.Тютюнника, 17”А”. М. Житомир, Житомирська область Заклад комбінованого типу. Діти виховуються в  11 вікових групах:

 • 2 групи дітей раннього віку;
 • 2 групи дітей молодшого дошкільного віку;
 • 3 групи середнього дошкільного віку;
 • 3 групи старшого дошкільного віку;
 • 1 група дітей – різновікова.

Кількість дітей у закладі  –  350 Дошкільний навчальний заклад працює: за 10, 5 годинним режимом ( 7 груп); за 12 годинним режимом ( 4 групи).

Кадровий склад. Заклад укомплектований педагогічними та технічними кадрами у повному обсязі відповідно до штатного розпису, затвердженого управлінням освіти Житомирської міської ради.

 • Завідувач;
 • вихователь-методист;
 • 22 вихователі;
 • 2 музичні керівники;
 • інструктор з фізкультури;
 • практичний психолог.
 • соціальний педагог .

Всього 28 педагогів. 2 медичні сестри старші.

Пріоритетний напрям діяльності: Завдання на 2019 – 2020 навчальний рік.
Враховуючи аналіз роботи за 2018 – 2019 н.р., педагогічний колектив визначає такі завдання  в 2019 – 2020 н.р.

 1. Забезпечити безумовне виконання норм та правил безпеки учасників освітнього процесу, дотримання санітарно – гігієнічного законодавства в умовах закладу дошкільної освіти та формування основ здорового способу життя, норм безпечної поведінки.
 2. Продовжувати формувати почуття патріотизму на основі народознавчого аспекту, формувати у дітей розуміння дійсності, адекватне ставлення до неї та бажання діяти на благо країни.
 3. Впроваджувати інтерактивні форми роботи з підвищення кваліфікації педагогічних кадрів, створювати умови та сприяти заохоченню творчих пошуків, формувати корпоративну культуру для реалізації творчого потенціалу педагога – необхідної умови оновлення освітнього процесу.
Керівництво
Дитячого садка
Рудік Ірина Григорівна
Завідувач
Кудревич Світлана Станіславівна
Вихователь-методист
Розклад

Понеділок - П'ятниця (7:00 – 19:00)

Суббота та Неділя - Вихідні

Адреса

Україна, м. Житомир 10003

вул. Юрка Тютюнника 17-а

Дні прийому

Понеділок - 14.00 - 17.00

Середа - 9.00 - 12.00

Контакти

тел.: (0412) 42-49-61

dnzteremok40@gmail.com