Новини

01.Жов.2021

    1 жовтня весь світ відзначає Міжнародний день людей похилого віку – свято, яке покликане звернути увагу всього людства на потреби старшого покоління. Повага до старших – одна з головних цінностей людської моралі. Саме тому в 1990 році Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про заснування Міжнародного дня літніх людей, призначивши його на перший день … Продовжити читання “День людей похилого віку у ЗДО”

Детальніше
21.Вер.2021

Шановні батьки! З 1 по 30 вересня 2021 року Національний Банк України та благодійний фонд “Таблеточки”  проводить акцію “Монетки дітям”. Метою акції є збір монет номіналом 25 копійок, які вийшли з обігу, та перетворення їх на допомогу онкохворих дітей. Просимо всіх бажаючих долучитися до акції! Допоможемо дітям разом!

Детальніше
26.Тра.2021

   У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка!    День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.    Традиційно в ЗДО №40  в третій четвер травня (20.05.2021р) відзначається … Продовжити читання “День вишиванки в ЗДО №40”

Детальніше
18.Тра.2021

Шановні батьки ! В закладі дошкільної освіти №40  з 17.05.21р по 21.05.21р  проводиться  «Тиждень безпеки».       На основі  передбачених заходів педагоги ЗДО №40  організовуватимуть роботу за тематичними  днями: «Дитина серед людей», «Я і природа», «Сам вдома», «Про здоров’я треба дбати», «Захисти себе сам», « Сигнал «Увага всім!»»     Освітньо – виховний  процес  … Продовжити читання “Тиждень безпеки”

Детальніше
02.Кві.2021

    З першого квітня в Житомирі стартувала кампанія реєстрації дошкільнят до першого класу. Реєструвати дітей до школи можна очно та електронно.          Прийом документів триватиме до 31 травня.     Для реєстрації необхідні документи: ✧ свідоцтво про народження дитини; ✧ довідка про місце реєстрації; ✧ медична довідка про щеплення; ✧ заява … Продовжити читання “У Житомирі почали реєструвати дошкільнят до першого класу: що потрібно зробити батькам дітей.”

Детальніше