Новини

26.Тра.2021

   У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка!    День вишиванки – поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу.    Традиційно в ЗДО №40  в третій четвер травня (20.05.2021р) відзначається … Продовжити читання “День вишиванки в ЗДО №40”

Детальніше
18.Тра.2021

Шановні батьки ! В закладі дошкільної освіти №40  з 17.05.21р по 21.05.21р  проводиться  «Тиждень безпеки».       На основі  передбачених заходів педагоги ЗДО №40  організовуватимуть роботу за тематичними  днями: «Дитина серед людей», «Я і природа», «Сам вдома», «Про здоров’я треба дбати», «Захисти себе сам», « Сигнал «Увага всім!»»     Освітньо – виховний  процес  … Продовжити читання “Тиждень безпеки”

Детальніше
02.Кві.2021

    З першого квітня в Житомирі стартувала кампанія реєстрації дошкільнят до першого класу. Реєструвати дітей до школи можна очно та електронно.          Прийом документів триватиме до 31 травня.     Для реєстрації необхідні документи: ✧ свідоцтво про народження дитини; ✧ довідка про місце реєстрації; ✧ медична довідка про щеплення; ✧ заява … Продовжити читання “У Житомирі почали реєструвати дошкільнят до першого класу: що потрібно зробити батькам дітей.”

Детальніше
01.Кві.2021

“ Мандрівка  в чарівний світ дитинства” до Міжнародного Дня дитячої книги. В ЖДНЗ №40 оголошено акцію з участю батьків та дітей “ Прочитай малюку книжку” Книга – це віконце, через яке діти бачать і пізнають світ і самих себе. В.О. Сухомлинський       Мета акції: зацікавити малюків друкованою книжкою,  формувати активних  слухачів і потенційних читачів … Продовжити читання “Міжнародний День дитячої книги”

Детальніше
26.Бер.2021

Звіт про проведення атестації педагогічних працівників Житомирського закладу дошкільної освіти № 40 у 2020 – 2021 навчальному році.     Атестація педагогічних працівників ЗДО № 40 проводилась відповідно до Законів України „Про освіту ” (ст.54,п.4), «Про дошкільну освіту», наказу Міністерства освіти та науки України від 06.10.2010 №930, затвердженого в Міністерстві юстиції України від 14 грудня … Продовжити читання “Атестації педагогічних працівників”

Детальніше