Новини

21.Січ.2020

20 січня на базі ЖДНЗ №40 проходили  практику слухачі  курсів з  підвищення кваліфікації вихователів  дошкільних навчальних закладів при  КЗ ЖОІППО ЖОР.   До уваги курсантів  було запропоновано  Усний журнал ” Від маленького українця – до Великої України”. Гортаючи  сторінки журналу слухачі мали нагоду  підвищити  фаховий рівень, збагатити  педагогічний, практичний досвід, розширити  теоретичні та  наукові знання. Своїми … Продовжити читання “«Від Маленького українця – до Великої України».”

Детальніше
27.Гру.2019

Вихователі, батьки та вихованці дошкільного закладу  долучилися  до акції  по збору теплих речей ковдр  та дитячих малюнків з  привітаннями  до Новорічних та Різдвяних свят для воїнів Збройних сил України, які перебувають у зоні АТО.

Детальніше
10.Гру.2019

Вихованці ЖДНЗ №40 привітали нашу гордість і найцінніше багатство України – всіх її військовослужбовців. До закладу були запрошені воїни, учасники АТО та їх родини. Ви – наші захисники, надія і опора.   Ви – хранителі спокою та мирного неба над головою. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: здоров’я, світлого настрою, успіхів на всіх фронтах!  Збройні сили України … Продовжити читання “До Дня Збройних Сил України”

Детальніше
09.Гру.2019

Тісна взаємодія дошкільного закладу і школи – основа успішного вирішення проблеми наступності. Надзвичайно важливо зробити безболісним для дитини перехід від однієї вікової сходинки до наступної, максимально зблизити умови розвитку, виховання і навчання старших дошкільників і молодших школярів. Традиційно однією із форм взаємодії ЗЗСО №6 та ЗДО №40 є екскурсія до школи.   З вихованцями старших груп … Продовжити читання “Підготовка дітей до школи – одна з актуальних проблем сучасної освіти.”

Детальніше
05.Гру.2019

     Профілактичні заходи, які необхідно виконувати батькам для попередження зараження дитини простудними захворюваннями  дотримуючись правил гігієни, які полягають у: чіткому режимі дня; – уникненні переохолодження або перегріву; – регулярному та ретельному митті рук з милом; – використанні індивідуальних предметів особистої гігієни; – користуванні носовою хусткою під час кашлю або чхання;   – регулярному провітрюванні і … Продовжити читання “ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ ЩОДО ПРОФІЛАКТИКИ ГРВІ ТА ГРИПУ У ДІТЕЙ”

Детальніше