Новини

08.Лип.2019

   Переступаючи поріг дитячого садка, хвилюється не  лише дитина, але і її батьки. Це природно, тому що маловідоме завжди викликає різні емоційні переживання. Це перший суспільний досвід малюка, який є важливим для подальшої його соціалізації.   Про що варто пам’ятати під час звикання малюка до дитячого садка Дитина вкрай важко сприймає нове. Так може статися, що … Продовжити читання “Адаптація новоприбулих дітей до дитячого садку”

Детальніше
03.Чер.2019

Вихованці старшої групи “а” ( вихователь Журавель Н.В.)  відвідали до Дня матері  музей В.Г. Короленка,  в якому  екскурсовод Наталія Михайлівна провела з малюками  майстер – клас по виготовленню з оригамі “Пташки щастя”.

Детальніше
03.Чер.2019

    За результатами міського конкурсу “Мати.Родина.Україна.” та відповідно до протоколу журі   дошкільний навчальний заклад було нагороджено дипломом ІІ ступеня департаменту освіти Житомирської міської ради  як лауреатів міського конкурсу музично – хореографічної композиції ” Мати.Родина.Україна” з виплатою грошової винагороди у розмірі 4.000 гривень. 30.05.2019р   вихованці закладу разом з батьками  брали участь у гала-концерті «Мати. … Продовжити читання “Фестиваль ” Мати.Родина.Україна.””

Детальніше
07.Тра.2019

    В дошкільному закладі відбулася виставка робіт педагогів, дітей та батьків вихованців “Великодні передзвони”. Метою якої було пропагування народних  традицій, звичаїв та обрядів.

Детальніше
06.Тра.2019

      26 квітня на базі ДНЗ №40 відбулося МО для вихователів міста. Досвідом роботи ділилася вихователь Журавель Н.В.        Вихованці старшої групи “а” показали  свої досягнення та знання з екологічного виховання. До уваги учасників було запропоновано виставку атр та лепбуків  за творами В.О.Сухомлинського з теми: “Екологічні та духовні  стежинки  педагогічної спадщини В.Сухомлинського”

Детальніше