Чому діти капризують?

02.Жов.2018
Чому діти капризують?

    Батьки малюків 2-3 років часто скаржаться, що їхні милі, слухняні діти раптом перетворилися на некерованих чудовиськ. Завдяки тому, що сьогодні з’явилася велика кількість літератури для батьків, багато мам і тат вважають, що капризи та істерики — це закономірний етап у розвитку дітей молодшого дошкільного віку, що в такий спосіб вони пізнають світ людських взаємин, визначають межі дозволеного й недозволеного, і, це, зрештою, «саме мине».
    Дійсно, капризи, що виникають у трирічної дитини, швидше за все, є виявом кризи трьох років, коли малюк прагне бути самостійним. Дитина відокремлює себе від навколишнього світу і виробляє своє власне до всього ставлення. Починається процес побудови власної індивідуальності. Із чого почати простіше всього? Звичайно, із протесту! Батькам важливо в цей момент зрозуміти, що їхнє маля підросло і вимагає нового до себе ставлення. У протилежному випадку капризи будуть посилюватися.
Часто доводиться спостерігати таку ситуацію, коли дитина, щось вимагаючи в мами, раптом падає на землю й починає кричати. Мама розгублена, вона відчуває не¬зручність. Та і з малям вона впоратися не може. Чому таке відбувається?
Непослідовність дозволів і заборон, коли мама до¬зволила, а тато заборонив, або сьогодні щось можна, а завтра вже не можна — призводить у дитини до таких нервових зривів. «Як же так, тато мені дозволяє їсти цукерки й заходити в глибокі калюжі, а мама — ні. Сьогодні мені не можна дивитися телевізор, а вчора було можна»,— думає маля.
    Причини капризів та істерик можуть бути різноманітними: утома, нудьга, хвороба, розчарування, страх, гнів, ревнощі або відраза. Малюк починає сердитися, коли бачить, що все відбувається не так, як йому хочеться. Розчарування — природна реакція, як тільки дитина усвідомлює, що в неї ще недостатньо сил, щоб зрушити з місця важку валізу або ящик, або їй ще не вистачає спритності і вправності, щоб вставити компакт-диск у програвач, або дістати бажану іграшку. Через розчарування відбуваються падіння на підлогу, брикання ногами, плач і лементи. Коли дитина трошечки заспокоїться, обійміть її та заспокойте: «Прикро, коли тобі хочеться щось зробити, а не виходить. Але в тебе обов’язково вийде».
Є ще дуже цікаві ситуації, коли дитина за допомогою своїх капризів та істерик намагається маніпулювати дорослими. Це випадки, коли малюк знає, що якщо він буде впиратися або вередувати довго, то мама обов’язково поступиться, бо він запам’ятав, що колись так уже траплялося. Кращий засіб — не йти на поводі в дитини.

    Якщо це можливо, просто вийдіть із кімнати. Спроби умовити або поговорити з дитиною можуть мати зворотний ефект. Поговоріть із нею тоді, коли вона заспокоїться.
Чому виникають дитячі капризи і як їх позбутися?
• Дитина вередує, якщо батьки не вміють говорити з малюком його мовою — мовою гри.
• Дитина вередує, якщо батьки впливають на дитину такими засобами виховання, які не відповідають віку дитини.
• Якщо стиль спілкування дорослого і дитини відрізняється непослідовністю, то капризів не уникнути.
• Як тільки дитина починає вередувати, залишайтеся поруч, дайте її зрозуміти, що Ви її розумієте. Обійміть малюка, запевніть у своїй любові і намагайтеся відволікти від капризу, що так розбурхав його. Однак нічим не винагороджуйте дитину.
• Якщо Вам не вдалося зробити це, дайте дитині спокій, не звертайте на неї уваги. Дайте відвести душу, але не беріть в цьому участі.
• Не намагайтеся в цей час що-небудь доводити своїй дитині — це даремно. Сварка не має змісту, биття ще більше її розбурхають.
• Будьте з дитиною наполегливі. Якщо Ви сказали «ні», залишайтеся і далі з такою ж думкою.
• Не здавайтеся, навіть якщо напад у дитини відбувається в громадському місці. Найчастіше допомагає тільки одне — взяти її за руку й повести.
• Коли малюк заспокоїться, поговоріть із ним ласкаво. Розкажіть йому, як Вас засмутило, що він так себе поводив. Висловіть упевненість, що надалі він буде поводитися краще. Запевніть дитину, що Ви однаково її любите і переконані, що вона ніколи більше не буде поводитися погано, навіть якщо щось буде не так, як їй хочеться. Подібна розмова з малюком необхідна, щоб у нього не виникло почуття провини, як це нерідко трапляється після бурхливих сплесків гніву.

Microsoft 70-462 Certification With Accurate Answers

After the legs are merged, her hands are crossed Microsoft 70-462 Certification on the abdomen. I Microsoft 70-462 Certification fell Microsoft 70-462 Certification asleep in the Microsoft 70-462 Certification cover Microsoft 70-462 Certification 70-462 Certification of the Microsoft SQL Server 2012 70-462 leaves. Her mother soon understood the reason. She feels that the Administering Microsoft SQL Server 2012 Databases pearl is concealing from herself.

After many years, I turned to Buddhism book, then wrote a little article about Master Hong Yi, I ll see, although I do not like Buddhism. The table above is not only your Western food you Microsoft 70-462 Certification later told me that Microsoft SQL Server 2012 70-462 you go to Administering Microsoft SQL Server 2012 Databases a classmate to learn a special afternoon, learned so hands. In addition to the performance of the military and political troupes, there are also places of interest 70-462 Certification to visit and visit the places of interest of this tourist attraction. If you have any other forces that you buckle 70-462 Certification up and you are Microsoft 70-462 Certification capable of using your own strength, you will lose one combatant.

He knew that as long as he said the origin, 70-462 Certification the other party Microsoft 70-462 Certification might go directly to Nanyang, China. Yes. Xiao Xiao answered very simply. The door is closed. At Administering Microsoft SQL Server 2012 Databases the same time, from the hole in the wall, a pair of delicate women s Microsoft SQL Server 2012 70-462 hands stretched out. Do you 70-462 Certification know that we are still in a lawsuit The Microsoft 70-462 Certification two men just sat down in the corner of the restaurant.