Батькам

27.Гру.2019
Детальніше
27.Гру.2019

Вихователі, батьки та вихованці дошкільного закладу  долучилися  до акції  по збору теплих речей ковдр  та дитячих малюнків з  привітаннями  до Новорічних та Різдвяних свят для воїнів Збройних сил України, які перебувають у зоні АТО.

Детальніше
13.Гру.2019

     Шановні батьки!  У місті серед навчальних закладів проводиться акція по збору теплих речей, ковдр та дитячих малюнків з привітаннями до Новорічних свят воїнів Збройних сил України, які перебувають у зоні проведення АТО. Просимо долучитися до акції, яка триває до 17.12.2019!  Речі приймає ДНЗ з наступною передачею їх до Департаменту освіти Житомирської міської ради. … Продовжити читання “До уваги батьків!!!”

Детальніше
13.Гру.2019

    Iнформуємо про те, шо громадська органiзашiя “ Я -мама!” iнiцiює  проведення Свята Рiздва для 100 сiмей, якi виховують дiтей з iнвалiднiстю. Свято вiдбудеться 2l грудня в примiщеннi Житомирського академiчного украiнського музично-драматичного театру iм.Iвaнa Кочерги. Просимо долучитися до збору подарункiв. Адже, разом творити добро просто! Приймаються подарунки (солодощi, iграшки, цiкавi книги, канцтовари, засоби гiгiєни) до 19 грудня  за адресою: … Продовжити читання “До уваги батьків!!!”

Детальніше
10.Гру.2019

Вихованці ЖДНЗ №40 привітали нашу гордість і найцінніше багатство України – всіх її військовослужбовців. До закладу були запрошені воїни, учасники АТО та їх родини. Ви – наші захисники, надія і опора.   Ви – хранителі спокою та мирного неба над головою. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: здоров’я, світлого настрою, успіхів на всіх фронтах!  Збройні сили України … Продовжити читання “До Дня Збройних Сил України”

Детальніше