Батькам

29.Тра.2020

    Шановні батьки! Повідомляємо, під що час пандемії COVID-19 життя мільйонів українських дітей тимчасово обмежується домівками та гаджетами, діти не знають, як самостійно розв’язати певні супутні небезпечні виклики. За інформацією громадської організації “Ла Страда”- Україна” Національна дитяча  гаряча лінія  з початку запровадження  в Україні  карантину прийняла  понад 4.тис. звернень від дітей, підлітків, а також … Продовжити читання “До уваги батьків”

Детальніше
29.Тра.2020

     З 22 травня по 22 червня встановлено заходи щодо послаблення карнтинних обмежень. У регіонах із сприяливою епідеміологічною ситуацією дозволено відвідувати ЗДО.     На основі рiпrення виконавчого комітету Житомирської міської ради  вiд 26.05.2020р. № 58l “ Про затвсрдження  Регламнту роботи закладiв дошкiльної освiти в умовах адаптивного карантину”  та організацію відновлення в закладах дошкільної … Продовжити читання “Батькам про роботу ЗДО на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (СОVID-19)”

Детальніше
27.Тра.2020

    За час, карантину, який триває тривалий час, і діти, і батьки втомились від одноманітності. Дехто рятується різноманітними іграми. Дехто – мультфільмами й переглядами відео. Але вихователі не радять перевантажувати дошкільнят переглядом мультфільмів й рекомендують організувати час так, щоб проводити його цікаво й необтяжливо. Набридло малювати пензлем? Візьміть папір, картоплю чи ватні палички.                         … Продовжити читання “Чим зайнятись з дошкільнятами під час карантину?”

Детальніше
17.Кві.2020

    В Україні працює державна «гаряча лінія»  з попередження домашнього насильства. Сервіс цілодобово доступний за номерами 15-47, 0 800 500 335.      Дзвінки є  безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.     На «гарячій лінії» надаються юридичні, психологічні та інформаційні консультації чоловікам та жінкам щодо питань попередження та протидії домашньому насильсту, протидії торгівлі … Продовжити читання “ПРАЦЮЄ ДЕРЖАВНА «ГАРЯЧА ЛІНІЯ» З ПОПЕРЕДЖЕННЯ ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА”

Детальніше
18.Бер.2020

Щодо прийому дітей до 1-х класів у 2020-2021 рр.  Що варто знати батькам? Без конкурсу Прийом до перших класів  з заклади загальної середньої освіти буде здійснюватися без конкурсного відбору. Відповідно до статті 9 розділу ІІ  Закону України «Про повну загальну середню освіту» для здобуття початкової освіти забороняється проведення будь-яких заходів, спрямованих на перевірку знань, умінь, … Продовжити читання “Щодо прийому дітей до 1-х класів у 2020-2021 рр. “

Детальніше