Поради

25.Сер.2020

       Відповідно до п.10 Положення про дошкільний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 березня 2003р. № 305, ЖДНЗ № 40 з 15.08.2020р. розпочинає формування новостворених груп. У зв’язку з адаптивним карантином для попереднього запису просимо звертатися за телефоном 0679922593. Дякуємо за розуміння.     Адміністрація ЖДНЗ № 40

Детальніше
30.Чер.2020

Як убезпечити вашу дитину при користуванні інтернетом удома під час спалаху COVID-19 (5 способів допомогти дитині зберегти позитивний і безпечний онлайн-досвід) Якщо ваша сім’я змушена залишатися вдома під час спалаху коронавірусної інфекції (COVID-19), цілком імовірно, що ваші діти проводять у мережі набагато більше часу, аніж раніше. Навчання, спілкування з друзями, бабусями й дідусями, навіть уроки … Продовжити читання “Поради батькам!”

Детальніше
01.Чер.2020

Нові обмеження, що почали діяти у дитячих садочках,  можуть виявитися стресовими для дітей та викликати негативні емоції, бо їм важко буде дотримуватися великої кількості правил.  Тому слід підготуватися до повернення дітей у колектив ровесників. Відновіть звичайний режим дня Режим дня  – корисний не лише для здоров’я дитини, а й для того, щоб діти могли засвоювати … Продовжити читання “Повертаємось до дитячого садка”

Детальніше
29.Тра.2020

    Шановні батьки! Повідомляємо, під що час пандемії COVID-19 життя мільйонів українських дітей тимчасово обмежується домівками та гаджетами, діти не знають, як самостійно розв’язати певні супутні небезпечні виклики. За інформацією громадської організації “Ла Страда”- Україна” Національна дитяча  гаряча лінія  з початку запровадження  в Україні  карантину прийняла  понад 4.тис. звернень від дітей, підлітків, а також … Продовжити читання “До уваги батьків”

Детальніше
29.Тра.2020

     З 22 травня по 22 червня встановлено заходи щодо послаблення карнтинних обмежень. У регіонах із сприяливою епідеміологічною ситуацією дозволено відвідувати ЗДО.     На основі рiпrення виконавчого комітету Житомирської міської ради  вiд 26.05.2020р. № 58l “ Про затвсрдження  Регламнту роботи закладiв дошкiльної освiти в умовах адаптивного карантину”  та організацію відновлення в закладах дошкільної … Продовжити читання “Батькам про роботу ЗДО на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (СОVID-19)”

Детальніше