Статті

26.Тра.2021

Консультація для батьків з теми: “Фізична готовність дітей до школи”        Вступ дитини до школи завжди є переломним моментом у її житті.      Ваша дитина старший дошкільник? Ви хочете підготувати її до школи? Але не знаєте, з чого почати?    Найперше і найголовніше: оцініть реальні можливості вашої дитини! Кожна дитина індивідуальна і … Продовжити читання “Фізична готовність дітей до школи”

Детальніше
04.Тра.2021

      Закон України “Про охорону дитинства” –  Закон визначає охорону дитинства в Україні як стратегічний загальнонаціональний пріоритет, що має важливе значення для забезпечення національної безпеки України, ефективності внутрішньої політики держави, і з метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, всебічний розвиток та виховання в сімейному оточенні встановлює основні … Продовжити читання “Закон України “Про охорону дитинства””

Детальніше
08.Кві.2021

Консультація на тему: ”Куточок книги у групі ЗДО  як засіб формування читацької культури дошкільника” «Читання книг – стежина,  якою вмілий, розумний, вихователь знаходить шлях до серця дитини». В. О. Сухомлинський     У сучасних умовах глобальної інформатизації суспільства місце та роль дитячої книги дещо знецінилися. Не секрет, що діти раннього віку швидше долучаються до відеопродукції … Продовжити читання “Куточок книги у групі ЗДО”

Детальніше
02.Кві.2021

Консультація  для вихователів на тему:  “Використання квест – технології в освітньому процесі ЗДО”     Всi дiти люблять грaтися.  Мaлюки oбожнюють пригoдницькі книги й фiльми, але, нaпевно, нaйбільше їм спoдобається стaти спрaвжніми учaсниками пoдій.  На сьoгоднішній дeнь вeлику увaгу освiтяни придiляють вирiшенню нaгальних прoблем сучaсного oсвітнього прoцесу,  aктивізації пiзнавальної дiяльності дошкiльників, рoзширення сфeри їх iнтересів. Це … Продовжити читання “Використання квест – технології в освітньому процесі ЗДО”

Детальніше
26.Бер.2021

    Аби перші весняні дні подарували радість нашим вихованцям в дошкільному закладі  були проведені «Веселі старти» – інтерактивні  фізкультурні розваги.     Метою даного заходу є  формування у дітей сталої традиції займатися   фізичною культурою і спортом, підвищення мотивації до фізкультурно-оздоровчих занять, популяризація здорового способу життя, формування змістовного дозвілля та зайнятості дітей.    Для дітей була … Продовжити читання “Веселі Старти”

Детальніше