Статті

11.Жов.2021

Булінг – це агресивна і вкрай неприємна поведінка однієї дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини, що супроводжується постійним фізичним і психологічним впливом. Кривдники можуть знайти безліч причин щоб цькувати дитину: зовнішність, що не вписується у загальноприйняті рамки, поведінка, думки, які не збігаються з думкою більшості, тощо. Яскравими прикладами булінгу є словесні образи, навмисне неприйняття дитини … Продовжити читання “ЩО ТАКЕ БУЛІНГ ТА ЯКІ ЙОГО ПРИЧИНИ”

Детальніше
21.Вер.2021

Шановні батьки! З 1 по 30 вересня 2021 року Національний Банк України та благодійний фонд “Таблеточки”  проводить акцію “Монетки дітям”. Метою акції є збір монет номіналом 25 копійок, які вийшли з обігу, та перетворення їх на допомогу онкохворих дітей. Просимо всіх бажаючих долучитися до акції! Допоможемо дітям разом!

Детальніше
17.Вер.2021

   Дитина плакатиме! Це найбільший страх для батьків. Як реагувати на поведінку плаксіїв та полегшити розставання з дитин6ою, коли залишаєте її у садочку? ✧ Реагуйте спокійно та впевнено. Навіть якщо в цей момент ваше серце крається-зберігайте спокій та не показуйте дитині власних хвилювань. ✧ Не говоріть голосніше, ніж дитина, та не пояснюйте їй щоразу – … Продовжити читання “Аби дитина не плакала!”

Детальніше
10.Вер.2021
Детальніше
10.Вер.2021

✔ В перші дні перебування в дитячому садку залишайте дитину на 2-3 години, поступово збільшуючи час знаходження в дитсадку. Не запізнюйтесь, хоча б у перші дні забирайте дитину вчасно. ✔ Не поспішайте відразу забрати дитину додому. Побудьте з дитиною на ігровому майданчику, разом подивіться, як гуляють діти, чим займаються, як спілкуються один з одним та … Продовжити читання “Як допомогти дитині пережити період адаптації?”

Детальніше