Статті

24.Кві.2020

Орієнтовний індивідуальний план роботи на час  запровадження карантину вихователя дошкільного закладу.   Дата Зміст роботи Час роботи Примітки 16.03.2020  1. Упорядкування документації старшої групи з навчально-виховного процесу. (обов’язкова документація групи). 2. Складання плану роботи на час карантину та весняних канікулах. 3. Робота з батьками по набору дітей до першого класу.. 8.00-11.00 11.00-13.00 13.00-14.55 Індивідуальна і дистанційна форма … Продовжити читання “Практичні поради “На допомогу вихователям – початківцям”.”

Детальніше
24.Кві.2020

Карантин — не криза, а виклик для закладу освіти. Такі періоди дають нам змогу відкрити нові можливості для організації навчання, розвитку медіаграмотності усіх учасників освітнього процесу. Учні швидко адаптуються, адже онлайн-середовище для них звичне. А вчителів потрібно зорієнтувати, насамперед, які інтернет-ресурси можуть стати платформою для дистанційного навчання Дистанційне навчання — можливість навчатися та навчати віддалено від закладу освіти. Воно може бути … Продовжити читання “Консультація – інформація “Як організувати дистанційне навчання: на яких ресурсах організувати”.”

Детальніше
02.Бер.2020

Похід у перший клас — одна із най­головніших подій у житті малюка. Як пра­вило, до цього важливого дня всі батьки ретельно готуються. І готують свою дитину. Вчать її писати, читати й рахувати. Купують портфель і шкільні приладдя. Школа — це не тільки читання, писання або рахунок. Це цілий новий світ, до якого дитина теж повинна … Продовжити читання “Першокласник”

Детальніше
26.Лют.2020

На що орієнтуватися під час ухвалення рішення про готовність дитини? Топ-5 складників готовності до школи     Особливо це актуально для діток, які на початок навчального року мають вік майже 6 років. Деякі батьки вважають вирішують, що чим раніше дитина піде до школи, тим ліпше. Навчання триває аж 12 років, і якщо дитина сідає за парту в … Продовжити читання “Як перевірити готовність дитини до школи: практичні поради психолога”

Детальніше
27.Гру.2019
Детальніше